Svetoznáma speváčka výrazne schudla.

Rita Ora je svetoznáma speváčka, ktorú môžete poznať aj zo štipľavého filmu Päťdesiat odtieňov sivej. Pôvodom kosovská Albánka vždy vyzerala skvelo, mala ženskú postavu, ktorú jej mohla závidieť nejedna fanúšička. Speváčka začala postupne cvičiť a chudnúť, čo sa podpísalo aj na jej postave.

FOTOGRAFIE SCHUDNUTEJ SPEVÁČKY NÁJDETE TU  

Podľa magazínu The Sun Rita zverejnila na svojom Instagrame fotografie, ktoré neskôr zmazala. Dôvodom bol strach a obavy jej fanúšikov, či to populárna speváčka náhodou s cvičením a diétou nepreháňa.Nie je tajomstvom, že Rita už vyskúšala niekoľko diét, ktoré teraz spojila s pravidelným cvičením. Na spomínanej fotografií speváčka stojí pred domom, na sebe má oblečené čierne úzke nohavice a top, ktorý odkrýva jej prepadnuté brucho. Týmito fotografiami speváčka jednoznačne potvrdila, že jej sexi krivky, ktoré poznáme z minulosti, sú už nenávratne preč.

Vanity Fair Oscar Party 2023
Vanity Fair Oscar Party 2023
Zdroj: Profimedia

Rita Ora sa nedávno vydala za režiséra Taika Waititiho, ktorému zjavne speváčkino drastické chudnutie neprekáža. S manželom tvoria šťastný pár, a nič nenasvedčuje tomu, že by speváčka trpela poruchami príjmu potravy. Či tomu tak naozaj je, ukáže len čas. FOTOGRAFIE SCHUDNUTEJ SPEVÁČKY NÁJDETE TU  

Anketa
Myslíte si, že to už speváčka s chudnutím preháňa?
  • 100%
  • 0%