Malý Archie mal nezabudnuteľnú oslavu narodenín.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, Meghan Markle (41) sa vyjadrila ešte pred termínom korunovácie, že svoju účasť musí odmietnuť. Dôvodom mala byť oslava syna Archieho (4), ktorý práve v deň ceremónie oslavoval.

Dôvod skoršieho odchodu britského princa Harryho bol ten istý. Ihneď po hlavnej ceremónii vo Westminsterskom opátstve sadol do auta a nechal sa odviesť na letisko aby sa pripojil k svojej rodine. Vzťahy medzi Meghan a britskou monarchiou sú aj tak dosť naštrbené a dosť vody namútila aj kniha princa Harryho s názvom Náhradník.

Meghan Markle na korunováciu nepríde. Dôvod udala staranie sa o deti. Média sa však domnievajú, že je to len výhovorka.
Meghan Markle na korunováciu nepríde. Dôvod udala staranie sa o deti. Média sa však domnievajú, že je to len výhovorka.
Zdroj: sussexroyals

Čo sa samotnej oslavy týka, niektorí očakávali, že detská oslava, ktorá bola oficiálnym dôvodom Meghaniny neprítomnosti v Británii počas korunovácie, bude poriadny večierok. V hre bolo množstvo hostí z radov celebrít svetového formátu - napríklad moderátorka Oprah Winfreyová (69), ktorá s manželmi robila neslávne preslávený rozhovor. „Veľa z ich priateľov sú celebrity, takže áno, dá sa to očakávať. Ale pôjde o menšie, súkromné ​​stretnutie,“ prezradil dobre informovaný zdroj webu Daily Mail.

Archia údajne dostal citrónovú narodeninovú tortu, ktorú upiekla sama Meghan z ovocia z vlastnej záhrady.

FOTKY HARRYHO, MEGHAN A ICH DETÍ NÁJDETE V GALÉRIÍ!