Zaľúbený pár rozhodne nezaháľa.

Vzťah herca a modela Victora Ibaru so speváčkou Danielou Nízlovou bol pre všetkých veľkým šokom, pričom pár sa spoznal počas nakrúcania tanečnej šou Let´s Dance, v ktorej herec účinkoval. V tom čase mal Victor priateľku Kristínu, ale Daniela ho tak okúzlila, že sa ju rozhodol opustiť a vrhol sa do vzťahu s Twiinskou.

FOTO IBARU A TWIINSKY V PREDAJNI KOČÍKOV SI POZRIETE TU!

„Daniela a Viktor sa dali dokopy vďaka Let’s Dance. Ani jednému pritom nenapadlo, že by sa dali dokopy vďaka tanečnej šou a práve takto,“ potvrdil Novému Času blízky kamarát dvojice, pričom hrdličky tvoria zaľúbený pár len nejaký čas. No za tú dobu sa ukázalo, že Victor trávi dosť času aj s dcérkou Daniely, Lindou, a takisto aj s celou rodinou. Dokazujú to aj spoločné fotografie, na ktorých je vidieť, že rodina ho prijala s otvorenou náručou.

Victor s malou Lindou
Victor s malou Lindou
Zdroj: instagram.com/ @danielatwiins

Tentokrát si to však zaľúbenci namierili rovno do predajne kočíkov, do ktorej išli spoločne s Veronikou Nízlovou a Matúšom Kolárovským, ktorí išli vyberať kočík pre svoju dcérku Neu. Na videu však môžete vidieť, že zo začiatku nie je úplne jasné, kto prišiel kočík vyberať, pretože jeden model si vyskúšal aj samotný Victor, čo dokazuje, že Danielina dcérka Linda je pre neho dôležitá, alebo sa možno chystajú posunúť svoj vzťah na vyššiu úroveň, kto vie.

FOTO IBARU A TWIINSKY V PREDAJNI KOČÍKOV SI POZRIETE TU!