Producentka Wanda Adamik Hrycová si dovolenku neužíva tak, ako si predstavovala. Náhle sa ocitla v nemocnici. Čo sa jej stalo?

Pred pár dňami sa Wanda na Instagrame pochválila vytúženou dovolenkou v Taliansku. Po roku a pol sa tešila návšteve cudziny, no jej radosť veľmi rýchlo skončila, pretože dostala silnú alergickú reakciu.

Pod svojím prvým príspevkom napísala: "Som komplet celá spuchnutá horné dýchacie cesty úplne upchaté, nonstop mi tečie z nosa, a keďže mi to steká na priedušky, mávam také záchvaty kašľa, že ľudia odo mňa bočia… a to všetko asi z olivovníkov. Zachraňujú ma antihistaminiká, ktoré si ale dávam v dvojnásobných dávkach oproti odporúčaniu, aby som to prežila…"

Wanda Hrycová v nemocnici
Wanda Hrycová v nemocnici
Zdroj: Instagram

Zdalo sa, že to Wanda berie športovo vzhľadom na to, aké problémy zažívala.  Dokonca žartovala, že sa už z jej muža, alergika, nebude smiať, že simuluje. Po pár hodinách následoval nový príspevok z nemocnice, kde sa producentka rozpísala o tom, že potrebovala pomoc lekárov, pretože nemohla dýchať. Pichli jej injekcie a úľava prišla takmer okamžite. 

Následovalo poďakovanie ambulancii a úživanie si zvyšnej dovolenky. Žiaľ, vybrali si rezort v olivovom háji, čo Wande vôbec neprospelo. Viac fotiek nájdete v našej galérii TU.