Aj moderátorka Zlatica Puškárová si potrebuje oddýchnuť a tak sa s rodinkou vybrala na dovolenku. Žiadnu luxusnú destináciu, ktorá stojí tisícky eur však nečakajte.

Zlatka v týchto dňoch oddychuje na Slovensku. "Pozdravujem vás z milovaných hôr, kopcov a krásnych lúk. Horehroznie," napísala moderátorka so srdiečkom k fotke, na ktorej žiari šťastím.

Zlatica Puškárová na dovolenke žiari šťastím.
Zlatica Puškárová na dovolenke žiari šťastím.
Zdroj: instagram

Zlatica sa vybrala s rodinou aj do Banskej Štiavnice. Toto mesto je totiž jej srdcu veľmi blízke. Prečo? "Éterická Banská Štiavnica je môjmu srdca blízka nielen pre svoju krásu. Narodil sa tu môj starý otec, vyrastal a dlhé roky žil v tomto čarovnom prostredí. Naši blízki sú pochovaní na starom cintoríne v Banskej Štiavnici a my sem chodíme oddychovať, ale aj spomínať. Adamko zdolal aj poriadny výstup. Viete z akého miesta je táto fotka? Máte aj vy radi Banskú Štiavnicu?," pýta sa Zlatka.

Syn Zlatice Puškárovej Adamko v Banskej Štiavnici. Viete, o aké miesto ide?
Syn Zlatice Puškárovej Adamko v Banskej Štiavnici. Viete, o aké miesto ide?
Zdroj: instagram

"Kalvária! Aj ja milujem Banskú Štiavnicu, je to nádherné a romantické mesto a miesto," napísala Zlatici jedna z fanúšičiek pod fotku Adamka, ktorý sa skutočne nachádza na štiavnickej kalvárii, ktorú ročne vyhľadávajú stovky turistov.

Viac fotiek nájdete v našej galérii!

VIAC FOTIEK TU!