Skrášľovacie filtre a make-up urobia s tvárou veľa!

Podnikateľka Zuzana Strausz Plačková sa nikdy netajila tým, že skrášľovacie filtre a estetické vylepšenia boli jej veľkými kamarátmi. Ako sama povedala, jej tvár zažila niekoľko estetických zákrokov, medzi ktorými nájdeme rekonštrukciu nosa, odsatie tuku z tváre a líc, rozpustenie kyseliny hyalurónovej v perách a na koniec výplň mimických vrások vlastným tukom.

FOTOGRAFIE PLAČKOVEJ BEZ FILTROV A ZBLÍZKA TU!

Nie je to tak dávno, čo sa nechala Zuzana počuť, že nadobro končí s používaním filtrov na Instagrame. ,,Neviem, či ste si všimli, ale dnes je to presne dva týždne, čo vôbec nepoužívam filtre. Človek si tak zvykol na tie filtre, že až sa mi to zhnusilo. Tak som sa rozhodla, že tie filtre na storíčkach nebudem používať. I keď ma to občas trochu pokúša. Ale nie, nebudem používať tie filtre. Lebo proste vyzerám na pi*u s tými filtrami, povedzme si pravdu,“ povedala vtedy podnikateľka a influencerka na adresu skrášľovacích filtrov.

Takto vyzerá Zuzana Plačková s filtrami a retušou.
Takto vyzerá Zuzana Plačková s filtrami a retušou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CggsopZIcFt/

Aj napriek tomuto výroku ju však nikdy nebolo vidieť na sociálnych sieťach bez filtrov a poriadne zblízka. Karta sa však obrátila a tentoraz Zuzana na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, na ktorej je vidieť jej tvár úplne zblízka a nenalíčená. K fotografií napísala aj dôvod, prečo tento záber zverejnila. „Keď máš čistú pleť, ani filtre ani make-up ti netreba,“ ozrejmila influencerka dôvod, prečo už nemá problém so zábermi zblízka. FOTOGRAFIE PLAČKOVEJ BEZ FILTROV A ZBLÍZKA TU!