Iste ste už postrehli, že známa tvár nášho šoubiznisu – Gabriela Drobová, ktorá je riaditeľkou módnej televízie, vo veľkom zdieľa svoje súkromie na sociálnych sieťach. Nedávno tiež zverejnila fotografiu, ktorá vyvolala ošiaľ a polemiku…

Gabriela Drobová má zmysel pre módu
Zdroj: Instagram/@gabrieladrobova

Sociálne siete sú strediskom známych celebrít, ktoré ich využívajú na zvýšenie svojej popularity. Prostredníctvom fotografií, stories a videí sa prihovárajú svojim divákom a lákajú ich na pravidelné sledovanie ich profilov. Je to čistá reťazovka – čím viac ľudí ich sleduje, tým viac ľudí ich ešte len bude sledovať.

Svoje o tom určite vie aj Gabriela Drobová, ktorá pred pár mesiacmi prekvapila na svojom Instagrame fotografiou, na ktorej pózuje hore bez! Čo je však zvláštne, ešte prednedávnom bol jej profil plný fotiek s priateľom, podnikateľom Karolom Rumanom, no teraz ho tam už nenájdete. Naopak, svojimi fotografiami má svoj Instagram naprosto preplnený. S ich láskou je teda zrejme definitívny koniec.

Avšak Gabriela Drobová je stále obklopená skvelými priateľmi. Dôkazom je odkaz, ktorý jej zase na svojom Instagrame zverejnila jej dobrá priateľka Jasmina Alagič Vrbovská. 

„Nebudem sa rozpisovať čo pre mňa a moju rodinu znamenáš, neviem či by to slová vedeli vystihnúť, prajem si iba aby si to cítila z toho nášho puta čo medzi sebou mame. Že si Ťa veľmi vážim , Teba a všetko čo pre mňa robíš , že Ťa bezpodmienečne ľúbim, Teba, pre tú ženu ktorou si, pre tvoje názory, hodnoty a všetku tu energiu a lásku ktorú nám denno denne rozdavaš...“

Riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová
Zdroj: Instagram/@gabrieladrobova

Čo však musíme dodať, Gabriela sa rada pochváli nielen sebou, ale aj svojim bývaním, ktoré tiež ukazuje na sociálnych sieťach.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografie, ktoré odhaľujú, v akom luxuse býva, a aj spomínanú pikantnú fotografiu hore bez!