Celebrity Hádanka dňa: Koľko rokov má táto žena?

ZDROJ:

Ak ste na fotografii spoznali návrhárku Veru Wang, už asi tušíte, na akej vekovej hranici sa pohybujeme. Známa módna celebrita má totiž 62 rokov, no na fotografiách pre Harper Bazaar by ste jej toľko hádali len ťažko.

Hádanka dňa: Koľko rokov má táto žena?

Vera Wang vždy patrila k dámam so štíhlou až útlou postavou, no jej aktuálnu podobu jej môžu závidieť aj ženy o niekoľko desaťročí mladšie. Štíhle telo, dlhé vlasy a trendy outfit, to je hneď niekoľko faktorov, ktoré hrajú v jej prospech. Fotografie zblízka už prezrádzajú, že Vera má viac rokov, než sa na prvý pohľad zdá, no i napriek veku číslu 62 vyzerá skvelo.

Čítajte viac pikošiek zo sveta šoubiznisu TU

Hádanka dňa: Koľko rokov má táto žena?

Pri fotení pre Harper Bazaar sa nechala nahovoriť aj na pózovanie pri bazéne, ktoré sa nezaobišlo bez plaviek a vysokých lodičiek. Sama návrhárka priznáva, že sa takto nikdy neukazuje a pravidelne sa zahaľuje aj do niekoľkých vrstiev. Zábery v jej novom dome však dokazujú, že jedna z najuznávanejších módnych tvorcov sveta má stále čo ukázať a bez problému drží krok s krásou svojich modelov. No a tie sú vo svete veľmi populárne.