Bývalý princ Harry s manželkou Meghan sa po odchode s kráľovskej rodiny rozhodli robiť veci, ktoré mali predtým zakázané. Jednou z nich je aj založenie účtu na sociálnych sieťach, ktoré kráľovská rodina nedovoľuje.

Známa dvojica sa stala ostro sledovanou najmä po kontroverznom vyjadrení o vzťahoch v kráľovskej rodine a náhlom odchode zo spojeného kráľovstva. Harry s manželkou Meghan dnes žijú v slnečnom Los Angeles, kde vychovávajú svoje dve deti - syna Archieho a dcérku Lilibet. Život v paláci vymenili za rodinný dom a prísne pravidlá za voľnosť a slobodu, ktorá im dovoľuje vyjadriť svoj názor.

Viac ako 10 miliónov sledovaťeľov

Jedným z týchto aktov slobody je aj založenie si účtu na sociálnej sieti, ktorú doteraz podľa kráľovských zákonov nesmeli používať. Na novozriadenom profile majú dnes viac ako 10 miliónov sledovateľov a s fanúšikmi sa delia a svoje pracovné aktivity aj osobné a zákulisné zábery.
Dôvodom bola najmä ich charitatívna iniciatíva, ktorej sa slávna dvojica aktuálne venuje. Prostredníctvom verejného účtu môžu svoj odkaz posúvať do celého sveta a šíriť osvetu ďalej.

Pozrite si našu galériu, kde uvidíte, čo zdieľa známa dvojica so svetom