To je smutné!

Ivanka Gáborík prežíva krásne obdobie. Len nedávno sa stala dvojnásobnou mamičkou dcérky, ktorej dali meno Leia. Staršia Bella už teda nie je jedináčik a zvyká si na rolu veľkej sestry. Ivanka a Marián v lete s detičkami zavítali aj na festival Pohoda a užili si aj milované Chorvátsko.

Život však neprináša len radosti, ale aj nepríjemné chvíle. Svoje o tom vie aj Ivana, ktorá po pôrode priznala zdravotné problémy, a to, že trpí diastázou. „Dala som si záväzok, že každý deň si nájdem aspoň 15-20 minút na cvičenie, ktoré bude zamerané na diastázu. Na rehabilitácii s fyzioterapeutkou sme prešli rôzne cvičenia a ich správne technické prevedenie,” napísala na svojom Instagrame. Chcela tak šíriť povedomie o tomto probléme, o ktorom mnohé ženy ani nevedia, že existuje.

Pred dvoma týždňami porodila druhú dcérku. Aj tejto dali exotické meno - Leila. Jej dvojročná sestra sa volá Bella.
Pred dvoma týždňami porodila druhú dcérku. Aj tejto dali exotické meno - Leila. Jej dvojročná sestra sa volá Bella.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeAeAKQtKyY/

Čo satýka pôrodu, mamičky sa vždy rady zaujíajú ako to mala tá druhá. Aj keď je pravdou, že každý pôrod je úplne iný, individuálny. Ivana sa nevyjadrovala ani k jednému jej pôrodu. Človek by si myslel, že to mala dokonale krásne a odniesla si z neho len tie najkrajšie spomienky. Opak je však pravdou. Jedného z jej sledovateľov zaujímalo, aký mala druhý pôrod. Lebo hovorí sa, že druhý pôrod je kratší a jednoduchší. Narovinu však priznala, žeto tak nebolo a rozhodne nebol podľa jej predstáv. Je však vďačná za svoj život a život ich dcérky. FOTO, KTORÉ ZVEREJNILA NÁJDETE TU


Anketa
Máte skúsenosť s krásnym pôrodom?
  • 30%
  • 70%