Tanečníčka a čerstvá mamička Ivana Gáborík poriadne šokovala novým vzhľadom. Manželka známeho hokejistu sa rozhodla pre razantnú zmenu v jej imidži a výsledok je viac než prekvapivý. Veď posúďte sami.

S príchodom leta sa čoraz viac žien pohráva s myšlienkou skrátiť svoj účes a dodať svojej osobnosti trochu rebélie novým lookom. Inak tomu nebolo ani v prípade pôvabnej tanečníčky Ivany Gáborík, ktorá sa zmeny vlasov nebránila a nespútane sa vrhla do odvážneho no veľmi moderného účesu.

Šmrnc z filmového plátna

Najnovšie jej koruna krásy dostala úplne nový rozmer a to nadčasovým strihom „bob“ s nádychom šmrncu filmového plátna zo 60.rokov. Predtým romanticky pôsobiaca Ivana sa novým strihom vzápätí zmenila na jej zmyselnejšiu verziu a musíme uznať, že jej to nesmierne sekne.

Najnovší účes Ivany Gáborík inšpiruje mnohé ženy!
Najnovší účes Ivany Gáborík inšpiruje mnohé ženy!
Zdroj: instagram/ @iversanns

Inšpiruje mnohé ženy

V minulosti už fanúšikov šokovala podobnou zmenou, kedy takpovediac "zhodila" rokmi nosený účes a prekvapila príjemnou dĺžkou po ramená. Aktuálne však jej odvaha siahala oveľa vyššie, začo si aj vyslúžila obdivné komentáre od fanúšikov či celkom neznámych žien, ktoré okamžite inšpirovala. Žeby známa kráska odštartovala na Slovensku nový vlasový trend? Necháme sa prekvapiť!

Anketa
Dali by ste sa nahovoriť na tento moderný účes aj vy?
  • 76%
  • 24%