Jasmina sa rozhodla prehovoriť. Aký ma názor na to, že sa Rytmus zúčastnil Darinho koncertu?

Spevácka diva Dara Rolins má za sebou najväčší koncert svojho života. K jubilejnej 50-tke usporiadala v pražskej O2 aréne koncert, na ktorom nechýbali mnohé známe mená, ako Monika Bagárová, Tina, Anita Soul a mnohí ďalší. Jeden hudobný hosť však publikum doslova šokoval!

DARA S RYTMUSOM OPÄŤ SPOLU. FOTO TU!

Veľkým prekvapením na Darinom koncerte bol jej ex partner Rytmus. „Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko, že sa o nás staráš, o tú hudbu, že nás ovplyvňuješ. Gratulujem ti k tejto krásnej udalosti plnej O2 aréne, veľký potlesk. Prajem ti veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky, lebo o tom to je,“ povedal Rytmus po tom, ako s Darou zaspieval spoločnú pieseň. Dara mu pekné slová oplatila ,,Silní muži vždy definovali môj život,"zaznelo z úst Dary po jeho gratulácii.ˇBolo vidieť, že si navzájom nie sú ľahostajní! Čo na to Jasmina?

Patrik vystúpil na Darinom výročnom koncerte.
Patrik vystúpil na Darinom výročnom koncerte.
Zdroj: MATEJ KALINA, MICHAL SMRČOK

,,Je to skvelé! Ja som mu povedala, že určite nech ide, že to bude bomba a mám pocit, že v istý moment sa otriasali základy O2 Areny a bolo to dokonalé. A keď som dostala video z toho vystúpenia, ja som mala normálne zimomriavky. Bol to veľmi emotívny a veľmi silný moment,“ povedala Jasmina v živom vysielaní na Instagrame. FOTO Z KONCERTU SI POZRITE TU