Správa o ich rozchode obletela doslova celý svet, pretože nikto nečakal, že práve tento pár si dá zbohom. Obaja totiž vyzerali nanajvýš spokojne a vyrovnane, čo ale teda nemuselo byť odrazom skutočnosti…

Ben Afleck a Ana de Armas
Zdroj: Profimedia.sk

Počas minulého týždňa sa „batman“ Ben Affleck a krásna Ana de Armas rozišli! Pomerne problémový herec a kubánska herečka boli spolu takmer rok, a vôbec nevyzerali, že by sa mali rozísť. Dokonca posledne začali kolovať klebety o tom, že sú zasnúbení. Opak bol však pravdou.

Obľúbený hollywoodsky herec Ben Affleck mal už v minulosti obrovský problém s alkoholom, a tak dúfame, že „do toho“ nepadne opäť. Zdroje jemu blízke totiž tvrdia, že rozchod znáša veľmi zle.

Ben Affleck a Ana de Armas boli pár, o ktorom sa klebetilo celý minulý rok, dokonca sa podľa všetkého stali párom, o ktorom sa hovorilo v Hollywoode úplne najviac a najčastejšie. Webový portál thecut.com dokonca uvádza zdroj, ktorý tvrdí, že ho ich rozchod veľmi šokoval. Ale mal podozrenie, že a rozišli, už v čase, keď sa herečka vrátila na Kubu v decembri minulého roka.

Navyše tvrdí, že za rozchodom môže byť aj vekový rozdiel, a tiež to, že každý z nich chce niečo iné. Ana chce a má ešte energiu tvoriť, no Ben už skôr rehabilitovať a oddychovať. S veľkou pravdepodobnosťou sa preto rozhodli, že najlepšie pre nich bude dať si „pauzu“ (vraj tak urobili na diaľku a cez telefóny), aj keď my veľmi dobre vieme, čo to „dať si pauzu“, znamená, však baby…

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich fotografie…