Verili sme, že sa Mária na parket vráti. Všetko však dopadlo inak!

Žeby je nová séria Let´s Dance prekliatá? Po úspešnom prvom tanečnom kole sa zdalo, že všetko pôjde hladko, podobne ako po minulé roky. No asi sme to zakríkli! Mária Čírová na tréningoch takmer nechala srdce aj dušu, a to sa jej vypomstilo, píše magazín EVA.

Minulotýždňového kola sa Mária nezúčastnila pre zdravotné komplikácie."Priatelia, pozdravujem vás všetkých! Stalo sa mi to, čo by som ani nepredpokladala, máme za sebou 6 tréningov a neverila som, že k takémuto niečomu môže prísť. Na tréningu pri jednej zdvíhačke mi vzadu na chrbtici pod rebrom niečo puklo, ako keď si pukáte prsty, taká bolesť. Tak strašne to vystreľovalo, že som si musela okamžite ľahnúť. Som bojovník a keď budete na mňa myslieť a posielať mi dobrú energiu, tak verím, že sa z toho čím skôr dostanem. Všetkých vás pozdravujem a dávajte si pozor na seba na tréningoch, buďte zdraví a nepreháňajte to," odkázala Mária vo videu.

Na snímke Mária Čírová a Joris Yacoub počas predstavenia poroty a tanečných párov súťaže TV Markíza Let´s Dance 2023.
Na snímke Mária Čírová a Joris Yacoub počas predstavenia poroty a tanečných párov súťaže TV Markíza Let´s Dance 2023.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Zranenie chrbta prišlo v tú najhoršiu možnú chvíľu a speváčka sa musela vzdať jedného nedeľného priameho prenosu. Našťastie pravidlá dovoľujú vynechať jedno súťažné kolo a všetci verili, že Máriu už túto nedeľu uvidia na tanečnom parkete. Teraz však prišla nepríjemná správa.

„Môžeme potvrdiť, že pre pretrvávajúce zdravotné komplikácie sa Mária Čírová, žiaľ, nepostaví na tanečný parket ani túto nedeľu a odstupuje zo súťaže. Spolu s Jorisom nám budú veľmi chýbať. Márii prajeme skoré uzdravenie a veríme, že ju čoskoro privítame v hľadisku,“vyjadrila sa TV Markíza. FOTO MÁRIE V TANEČNEJ ŠOU NÁJDETE TU!