Má už futbalovú jedenástku. Multiotecko Boris Kollár je niekoľkonásobným otcom a rozhodne to nevyzerá tak, že skončí iba pri čísle jedenásť. Jedno z detí má aj s hudobníčkou, ktorá podľa všetkého neprežíva práve najzdravšie obdobie.

Barbora Balúchová v novej šou v Senzi TV.
Zdroj: Senzi TV

Veríme však, že nejde o nič vážne. Barbora Balúchová, ktorá sa na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame, prezentuje ako najšťastnejšia žena pod slnkom, totiž zverejnila príspevok, ktorý vyvolal obavy.

 Podľa jej slov ju musela vziať sanitka: „Je pravda, že vo štvrtok musela pre mňa prísť sanitka (za čo veľmi pekne ďakujem všetkým lekárom a zdravotníkom čo mi pomohli). Dúfam, že konečnú diagnózu môjho zdravotného stavu budem vedieť čím skôr, aby som opäť mohla byť 100 % MAMOU, a aby som mohla normálne fungovať. Raz vám o tom napíšem viac.“

Avšak reagovala aj na to, či je pravda, že dostala mozgovú príhodu, nakoľko sa jej na to ľudia vo veľkom pýtali: „Priatelia, dostali sa mi od vás správy, či je pravda, že som mala mozgovú príhodu… NIE.“

Viac však neprezradila, a tak nám nezostáva nič iné, len počkať na to, kedy, a či vôbec nám to prezradí. Každopádne jej však držíme palce, aby všetko zvládla a prajeme jej veľa zdravia.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej aktuálne fotografie…