V búrlivých vodách svetového šoubiznisu sa najnovšie povráva, že ikonický herec Johnny Depp (60) už nie sám.

Vznikol v šoubiznise nový párik? Hviezdy herec Johnny Depp bol síce často spájaný najmä so škandalóznym rozvodom s Amber Heard, keď celý svet sledoval ich verejnú bitku o pravdu. Herečka ho totiž obvinila z násilia, ktoré mu, našťastie, nedokázali. Okrem toho, že vyšiel s poškriabanou reputáciou, milióny fanúšikov boli na jeho strane, píše PLUS JEDEN DEŇ.

FOTO SI POZRITE TU!

Najnovšie správy zo zahraničného webu DeuxMoi však uvádzajú, že sa zrejme z trúchlenia za láskou svojho života dostáva. Médiá ho totiž spájajú s herečkou Jennou Ortega, ktorá sa preslávila najmä ako Wednesday Adamsová v seriáli na Netflixe či v sérii ikonického horou Vreskot.

Podľa zistených informácií sa dvojica mala zoznámiť počas natáčania pripravovaného filmu Beetlejuice 2, ktorý má chystanú premiéru v roku 2024 a pochádza z dielne slávneho režiséra, ktorý s Johnnym úzko spolupracuje, Tima Burtona. I keď fáma o údajnom vzťahu hereckej dvojice nejaký ten čas visí vo vzduchu, nikto sa k nej priamo nevyjadril.

Amber Heard a Johnny Depp to vzdali už po roku manželstva. Búrlivý rozvod sledovali milióny ľudí po celom svete.
Amber Heard a Johnny Depp to vzdali už po roku manželstva. Búrlivý rozvod sledovali milióny ľudí po celom svete.
Zdroj: SITA

Mladej nádejnej hviezde však zjavne došla trpezlivosť a na svojom Instagrame napísala: ,,Toto je také smiešne, že ja sa neviem prestať smiať. Nikdy v živote som sa s Johnnym Deppom nestretla, ani sme spolu nepracovali. Prestaňte šíriť klamstvá a nechajte nás na pokoji.“ Zdá sa teda, že fámy opäť zostanú len fámami a Johnny je stále voľný.