Celebrity Judínyová je čerstvá mamina: Štefan Skrúcaný TAKTO reagoval na príchod svojej dcérky! (FOTO)

pôrod Eriky Judínyovej
ZDROJ: Instagram.com

Obľúbená moderátorka známej šoubiznisovej relácie Smotánka, Erika Judínyová, sa konečne dočkala svojho vytúženého dieťatka. Včera porodila dcérku cisárskym rezom a…

Erika Judinyová a Štefan Skrúcaný
Zdroj: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Ani Erika, ani jej manžel Štefan Skrúcaný, sa vôbec netajili tým, že sa o dieťatko pokúšajú už skutočne veľmi dlho. Vôbec sa im ale nedarilo, a o to väčšia je teraz ich radosť.

Prvé mesiace však Erika svoje tehotenstvo pred verejnosťou skrývala, aby náhodou niečo nezakríkla, no neskôr sa objavila na televíznych obrazovkách v Smotánke v šatách, v ktorých už nebolo možné tehotenské bruško zatajiť.

Dcérka Eriky Judínyovej a Štefana Skrúcaného sa na svet nakoniec vypýtala o niekoľko dní skôr. Zrejme preto nastala poriadna panika, ale nakoniec všetko dopadlo na výbornú. Aj keď bol pôrod naplánovaný na neskôr, Erika je šťastnou prvorodičkou už teraz!

Malinkej dcérke dali rodičia rozprávkové meno Ella a narodila sa v nemocnici na bratislavských Kramároch ešte včera predobedom.

Štefan Skrúcaný bol svojej manželke Erike veľkou oporou, nepochybne aj vďaka tomu všetko dobre zvládala, a nakoniec sa aj vyjadril k tomuto ďalšiemu zlomovému momentu v ich životoch.

Čo povedal? Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho vyjadrenie…

#WANDASK