Mladá česká herečka Anna Kadeřávková (25) je čoraz populárnejšia aj v našich končinách.

Kto ju nepozná z filmov Známi neznámi, Šťastný nový rok či Šťastný nový rok 2: Dobro došli, ten ju možno zaregistroval vďaka jej vzťahom s hneď dvoma známymi Slovákmi, píše magazín EVA. Najprv tvorila pár s raperom Strapom, vďaka čomu istý čas dokonca bývala v Bratislave, neskôr zakotvila v náručí youtubera Goga. S tým museli čeliť odlúčeniu, keďže počas ich vzťahu súťažil v reality šou Survivor. Anna a Gogo sa rozišli koncom minulého leta a herečka nijak netajila, že ju krach lásky bolel. Teraz má však na tvári úsmev od ucha k uchu!

Gogo a Anna Kadeřávková sa rozišli.
Gogo a Anna Kadeřávková sa rozišli.
Zdroj: Instagram annakaderavkova

Minulú jar fanúšikom, ktorých má na Instagrame až 331-tisíc, odtajnila, že stavia dom. "Presne taký, aký som si vždy priala: Veľký tak akurát, aby sa doň zmestili všetci ľudia, ktorých milujem a s ktorými sa cítim byť doma kdekoľvek. Takže bude perfektný,“ vyjadrila sa mladučká herečka. "Cítim obrovské šťastie a som vďačná, že mám možnosť budovať svoj nový domov práve teraz,“ tešila sa. Prešiel rok a štvrť a Kadeřávkovej sen naberá reálne kontúry! Zverejnila video, na ktorom stojí vo svojom novom dome.

Hoci je zjavne nedokončený, chýbajú zárubne a zo stien trčia káble, herečka bola šťastím bez seba. "Tak áno, kúpim dom! Mala som 23 a pocit, že je to úplne šialený nápad! Za pár dní budem mať 26, stavba môjho domu je skoro na konci a ja fakt stále nemám poňatie "čo-sa-tu-sakra-deje“. Je to jazda a skoro neverím, že to hovorím, ale blížime sa do finále!“ raduje sa Anna. "Ešte stále si myslím, že ten nápad bol totálne šialený. Ale keď nie teraz, tak kedy?“ dodala.FOTO HEREČKY V JEJ DOME V GALÉRII.