Už o pár dní si mali povedať áno, no svadba sa napokon nekoná! Karlos Vémola a jeho tehotná snúbenica Lela veselicu zrušili na poslednú chvíľu. Čo sa stalo?!

Karlos si mal Lelu vziať za manželku 26. júla, no napokon je všetko inak. Dvojica, ktorá si minulý rok prešla turbulentným rozchodom svadbu odložila na budúci rok. Dôvod? "Nečakali sme, že nás postretnú také zdravotné komplikácie. Karlosa tento rok čaká náročná operácia ruky. Ja mám teraz rizikové tehotenstvo," prezradila pre český Blesk atraktívna blondínka.

Prvé Vianoce rodinky.
Prvé Vianoce rodinky.
Zdroj: instagram

Karlos hovorí, že kvôli rizikovému tehotenstvu by si neužili svadbu tak, ako by chceli a preto sa rozhodli, že ju presunú o rok. Dátum však zostáva rovnaký. Ide totiž o deň, kedy sa snúbenci zoznámili a považujú ho za magický. Vémola zároveň poprosil svojich fanúšikov o to, aby sa zdržali a nepísali mu hanlivé komentáre.

Jeho snúbenica totiž potrebuje pokoj. "Budem veľmi rád, keď toto všetci zoberiete na vedomie a odpustíte si zbytočný hate na moju budúcu manželku, pre ktorú je táto situácia už aj bez toho dosť stresujúca. Ja v nemocnici po jednej operácii, ďalšia predo mnou a ona doma s Lilinkou na rizikovom by mala byť v maximálnom kľude a pohode, tak na to skúste myslieť," uzavrel.

FOTKY PROMINENTNÉHO PÁRU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.