Koronavírus (Covid-19) neobchádza ani naše slovenské celebrity. Podľa všetkého to vyzerá tak, že neobišiel ani jednu zo slovenských influenceriek, ktorá ešte nedávno vyvolala poriadny rozruch…

Tatiana Žideková
Zdroj: Instagram.com

Práve sme na Slovensku prekročili hranicu tisíc nakazených. Je to náš nový rekord, ktorý bude s veľkou pravdepodobnosťou ešte rásť. Ľudia totiž prestávajú byť ostražití a spoliehajú sa na to, že ochorenie koronavírusom nejako príde a odíde. Nie je to však tak, nie každý nakazený má totiž „ľahký priebeh“ zotavovania sa.

Teraz s nepríjemnou novinkou prišla aj slovenská influencerka Tatiana Žideková, ktorá pred pár dňami vyvolala poriadny rozruch, keď zverejnila fotografiu, kvôli ktorej ju „rozniesol v zuboch“ doslova celý internet. Zverejnila totiž fotografiu, ktorá bola platenou reklamou a nachádzala sa na nej kniha Mein Kampf, ktorej autorom je nacistický diktátor Adolf Hitler. Vďaka tomuto prešľapu ju preto vylúčili i z prestížnej súťaže Social Awards, v ktorej mala súťažiť v kategórii najlepších profilov na sociálnych sieťach.

Teraz má však zrejme vážnejší problém – na svoj osobný účet na Instagrame totiž pridala do stories informáciu, že je chorá, a teraz zverejnila, že si pre istotu ide podať žiadosť o vyšetrenie na koronavírus. Zrejme jej ochorenie nie je také nevinné, ako si myslela zo začiatku. Každopádne jej držíme palce a želáme skoré uzdravenie!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej aktuálne fotografie aj s príspevkom, pod ktorým oznámila, že pôjde na testy na koronavírus…