To je nádhera!

Lucia Sládečková sa stará o svoju dcérku Lydku spolu so svojou mamou. Žijú v rodinnom dome v Senci. Lucka je pracovne veľmi vyťažená, aby finančne zabezpečila svoju rodinu.

Lucid s dcérkou
Lucid s dcérkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CV7eEOXMD58/

Začiatkom tohto roka nám vizážistka exkluzívne prezradila, či si vie predstaviť život mimo Slovenska či plánuje odchod. "Viem si predstaviť, že tento veľký svet ponúka rôzne možnosti a nemali by sme ostať na jednom mieste, ak nás to ťahá preč. Mňa to odjakživa ťahalo mimo Slovenska, ale nie je to v tom, že som zatrpknutá alebo nemám rada svoju rodnú zem. Len mám taký pocit, že dokážem niečo viac a tu si to už neviem nejak predstaviť, ale samozrejme, ja som so svojím životom spokojná, len stále sa pohrávam s touto myšlienkou. Nemám to v pláne, ale možno ma k tomu prinúti situácia alebo mi budú ponúnuté možnosti a naskytne sa nejaká situácia, po ktorej som dychtila pol zivota. Nikdy neviete, kde sa môžete ocitnúť. Neplánujem, ale môže sa stať," povedala vtedy Lucid.

FOTO LUXUSNEJ VILY TU

Prešlo pár mesiacov a Lucid si vytvorila svoj druhý domov v exotickom Thajsku. Kúpila si tam vilu, ktorú nielen sama využíva na dovolenky, ale aj prenajíma hosťom. Ubytovať sa v nej môžete aj vy! Villa Lucid je naozaj luxusná. Je tam úplné súkromie a pre vilou sa nachádza obrovský bazén. Len pár minút od vily sa nachádza nádherná pláž. Za noc sa pohybuje okolo 150€. Tak čo, zaplatili by ste toľko za tento luxus? FOTO SI POZRITE TU

Anketa
Ubytovali by ste sa v tejto vile?
  • 14%
  • 86%