Tak to je veľká novina. Česká speváčka Lucie Vondráčková (42) zakotvila v náručí ďalšieho športovca.

Hoci Lucie Vondráčková nedávno oslávila už 42. narodeniny, stále vyzerá ako dievčatko. Môže za to jednak štíhla postava, ktorú si však neudržiava cvičením. Má na to jednoduchší spôsob, všade chodí pešo, a to jej celkom stačí. Samozrejme, ako priznala pred časom, nejedáva žiadne "hlúposti", aby zbytočne nepriberala.

"Niekedy sa to tak stane. Z lásky je priateľstvo. Zažili ste to?“ spýtala na jar tohto roka svojich priaznivcov Vondráčková na sociálnej sieti. "Už som toho o svojom súkromí povedala dosť, ale možno čoskoro príde chvíľa, keď sa to dozviete,“ povedala záhadne. Detektívnej práce sa ujal portál kafe.cz, ktorý vypátral, že Vondráčková tvorí pár s o 18 rokov mladším MMA zápasníkom.

Dvojica sa nijak neskrýva, informuje plus7dni.sk, z turnaja Noc bojovníkov v Dobříši pridal zápasník spoločnú fotku, ktorú nájdete v GALÉRII. "Na akcii v Dobříši dorazila Lucie so Zdeňkom ruka v ruke. Celý večer sa od seba nepohli a pusinkovali sa, aj keď vedeli, že ich napríklad môže niekto vyfotiť. Boli spolu takto aj v Brne,“ opísal svedok. FOTKY NÁJDETE V GALÉRII TU.