Známa kráska to povedala na plné ústa a odbila všetkých neprajníkov. Takto bez okolkov priznala väčšie číslo na váhe...

Slovenská moderátorka a bývalá modelka Mária Zelinová patrí k instagramovým kráskam, ktoré sa môžu pochváliť vyšportovaným telom. Na jej profile nájdete zväčša zábery v plavkách, kde sa pýši plochým bruškom a dokonalými mierami. Podľa jej vlastných slov je jej aktuálna forma odlišná od tej pôvodnej.

Pribrala 8 kíl

Nedávno na svojom instagrame zverejnila pre fanúšikov možnosť otázky-odpovede, kde sa jej sledovatelia mohli opýtať, čo ich zaujíma a moderátorka Mária odpovedala. Jednou z obľúbených otázok bolá aj tá, koľko váži a meria. Známa blondínka ihneď úprimne reagovala bez prikrášlenej reality. "Moja bežná váha je 55 kíl, teraz mám 63. Vypapkala som sa a užila si leto," podotkla pohotovo. Na margo 8 kíl navyše však stihla aj zavtipkovať. "Teraz si bude užívať môj tréner na tréningoch, že nevládzem," dodala so smiechom. 

Ide príkladom

Známa kráska ide príkladom mnohým ženám, ktoré obdivujú jej vzhľad a postavu. Svojím vyjadrením o pár kilách navyše si zaručene zvýšila sympatie u fanúšičiek, ktorým sa priblížila v reálnejšom svetle. V dnešnom na pohľad dokonalom instagramovom svete je veľmi dôležité ukázať aj pravú tvár a nebáť sa vystúpiť z davu.