Moderátor, model a športovec Martin Šmahel zverejnil vyjadrenie, ktorým rozbúril vody sociálnej siete. "Sledovať stovky cicušiek čo lákajú kozami a perami, keď máte doma ženu je.." Čítajte ďalej.

Fitnes model Martin Šmahel žije aktuálne pokojný rodinný život po boku svojej partnerky Beáty a troch dcér. Najnovším vyjadrením na sociálnej sieti poriadne šokoval ženské publikum, ktoré ho nešetrilo prekvapivými reakciami.

Je ľahké mať kopec iných žien

"Mať follow na desiatky či stovky cicušiek čo lákajú kozami a perami je dosť divné, keď máte doma ženu, ktorá vám tvorí domov a ešte spolu vychovávate deti," začal svoj popis pod fotografiou z ostra. "Viem, že dnes je ľahké mať v mobile kopec iných žien, sledovať ich, četovať, ale rovnako ľahké je aj zrútiť sa z toho mosta, tak bacha aby ste nestratili pevninu z dohľadu, "pokračoval vo svojom príspevku, ktorý bol akousi výstrahou pre ostatných chlapov a zároveň vyznaním lásky jeho priateľke Beáte.

Priazeň fanúšičiek

V komentároch pod fotografiou sa okamžite spustila lavína pozitívnych komentárov od fanúšičiek, ktoré mu za tieto motivačné slová venovali obrovskú priazeň. Musíme uznať, že toto gesto od Martina bolo naozaj veľmi pekné a veríme, že sa týmto vyjadrením inšpirujú aj niektorí muži.