Vyzerá to tak, že herec Matthew Perry, ktorý stvárnil v kultovom seriáli Priatelia Chandlera je opäť na dne. Ešte pred pol rokom hovoril o svojej priateľke ako o najúžasnejšej žene na celej planéte, teraz ruší zásnuby..

Chandler si prešiel v živote mnohými ťažkými skúškami, ktoré z neho spravili na istý čas trosku. Dlhé mesiace bojoval so závislosťami, ktoré ho dohnali na liečenie. V najťažších chvíľach mu však bola oporou priateľka Molly, ktorá je od neho o 22 rokov staršia a ktorá mu pomohla vyhrabať sa z najhoršieho. Koncom minulého roka to vyzeralo tak, že je skutočne tá pravá a požiadal ju o ruku. "Áno, rozhodol som sa požiadať Molly o ruku. Som zasnúbený. Mám veľké šťastie, že randím s najúžasnejšou ženou na tejto planéte,“ tvrdil v novembri herec, ktorý má za sebou viacero nepodarených vzťahov a dlhšie sa šepkalo, že bol zamilovaný do herečky, ktorá v Priateľoch stvárnila postavu Moniky.

 

Teraz je však všetko inak. Matthew dal nečakane svojej snúbenici košom. "Niekedy to skrátka nevyjde a nefunguje a toto je jeden z tých prípadov. Prajem Molly v živote len to najlepšie," povedal herec, ktorý nechcel prezradiť dôvod ich rozchodu. Isté však je, že koniec vzťahu prišiel len pár týždňov po tom, čo sa prevalil jeho flirt na zoznamke s mladučkou Kate. Tá vyšla s pravdou von a prezradila, že pred rokom v máji, keď herec randil s Molly, balil aj ju. To však nie je všetko!

 

Po rozchode so snúbenicou prišla ďalšia šokujúca informácia. Matthew sa vraj snaží zabudnúť na Molly v náručí svojej asitentky Briany, ktorá sa na ňu náramne podobá. Vidno, že herec nežije vyrovnaný život a stále len hľadá tú pravú. Fotky jeho atraktívnej  asistentky aj exsnúbenice nájdete v našej galérii!