Meghan v červenej róbe neohúrila. Fanúšikovia o tom povedali svoje.

V takýchto šatách sme americkú herečku ešte nikdy nevideli! Meghan Markle (40) a princ Harry (37) sa objavili na červenom koberci, konkrétne na gala Salute to Freedom v New Yorku. Meghan veľmi dobre vie, ako na seba prilákať pozornosť a tentoraz sa o to pokúsila vo výrazných červených šatách s hlbokým výstrihom - a bez podprsenky. Meghan sa rozhodla zaujať ohnivou červenou. Vybrala si poriadne drahú róbu od Caroliny Herrera a ľudia ju poriadne skritizovali... Ach, tie komentáre!

FOTO nájdete v galérii TU

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: Getty Images

Komentujúci na sociálnych sieťach živo diskutovali o Meghaninom (vraj nesprávnom) výbere róby. Pre mnohých bol tento jej ťah módnou katastrofou. "Tie šaty sú pre ňu príliš tesné," napísali. "Vôbec Meghan nepristanú," pridala sa ďalšia fanúšička. "Má toľko peňazí a nevie si vybrať šaty, ktoré jej postave zalichotia?" zamýšľala sa ďalšia. Meghan doplnila červené šaty lodičkami značky Giuseppe Zanotti, v ušiach mala nášunice Maison Birks a na zápästí sa jej leskol zlatý náramok Love od Cartiera a diamantový náramok po princeznej Diane († 36).

Čo poviete, bol to správny výber? Boli pre ňu šaty príliš tesné? Mohla zvoliť o číslo väčšie? Meghan každopádne jednu vec dosiahla. Všetci diskutovali IBA o nej. My jej tlieskame za odvahu a tých pár kíl navyše čoskoro určite opäť zhodí. FOTO nájdete v galérii TU