Meghan Markle predviedla to, čo nemala. Za jej outfit sa spustila obrovská vlna kritiky, píše pluska.sk.

V sobotu odštartovala 24-hodinová séria koncertov Global Citizen Live, ktoré sa odohrávajú vo viacerých svetových mestách. Populárni speváci ako Ed Sheeran, Billie Eilish či BTS chcú upozorniť na klimatické zmeny, nerovnomernú distribúciu vakcín či chudobu vo svete. "Bolo to krásne stretnutie," povedala Meghan pri odchode zo sídla OSN. Vojvodkyňa nenechala počas tejto návštevy nič na náhodu a počas štyroch dní vyvetrala svoj luxusný šatník v hodnote 25-tisíc eur. 

Bývalá herečka sa hneď v úvode návštevy stala centrom kritiky pre svoj outfit. Meghan totiž napriek tomu, že v New Yorku bolo slnečno a teploty sa pohybovali nad 25 stupňov Celzia, nosila drahé zimné kabáty. Počas návštevy školy, v ktorej znevýhodneným žiakom čítala z detskej knihy, zas mala na sebe zbytočne predražený outfit, čo podľa britského denníka Daily Mail pôsobila povrchne. Jej kašmírový kabát mal hodnotu 4 500 eur a nohavice rovnakej farby zas 1 500 eur. 

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan navštívili New York.
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan navštívili New York.
Zdroj: Profimedia

 

Meghan si dokonca dávala veľký pozor, aby si neobliekla dvakrát to isté. K predraženým outfitom kombinovala zakaždým nové šperky, kabelky či značkové lodičky. "Meghan sa prezliekla viackrát ako herci počas hry na Brodwai," povedal denníku jeden z paparacov. 

FOTKY OUTFITU NÁJDETE V GALÉRII TU