Michal si na sociálnej sieti zaspomínal na šou Svadba na prvý pohľad. Zvalila sa však na neho obrovská kritika. Čo sa fanúšikom nepáčilo?

Michal pridal na Instagram spominekovú fotku aj s jeho "polovičkou" Dianou. Pár sa odlúčil takmer hneď po skončení relácie

Nostalgický príspevok, na ktorom Michal spomína na účinkovanie v relácii sa ľuďom nepáčil. Okrem vyjadrenia, že mu čas rýchlo zbehol, urobil zmienku aj o tom, že sa teší na očakávanú tretiu sériu. Jeho followeri s tým nesúhlasili.

Mišo a Diana zo Svadby na prvý pohľad
Mišo a Diana zo Svadby na prvý pohľad
Zdroj: Instagram

Mišo je pod paľbou kritiky hlavne kvôli tomu, že Svadba na prvý pohľad nesplnila to, čo mala, ale išlo iba o zviditeľnenia sa. "Ja sa na to teda neteším. Bola som sklamaná. Vôbec tam nejde o to, aby sa ľudia "našli". Je to len show," napísala Mišovi jedna z fanúšičiek. "Sme sa na tú “vašu” sériu namotali a veru už sa ďalší krát nenecháme namotať, lebo význam relácie uniká. Ostal spolu pár, ktorý si pravdepodobne iba nechal zaplatiť už jestvujúci vzťah. Vsetci len zviditeľnenie, nič viac," nebrala si servítku pred ústa ďalšia.

Mnoho divákov sa na túto reláciu namotalo, a potom ľutovalo. Nuž, niekedy je lepšie spomienky nechať spomienkami a nezverejňovať to na sociálnych sieťach.

FOTKY PÁRU V GALÉRII