Bývala kráľovná krásy a riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Magdaléna Šebestová, prežíva akčné životné obdobie. Fanúšikom sa prihovorila prostredníctvom sociálnej siete, kde hovorí o tom, že niektoré veci v živote nezmeníme... Čo sa deje v jej súkromí?

Pravda je taká, že misske Šebestovej sa obrátil život hore nohami. A to doslovne! Na najnovšej fotografii totiž trénuje v posilňovni ukážkovú stojku, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni gymnasti. K športovej fotografii pridala aj trefný popis v podobe metafory.

„Niekedy sa môžeme aj na hlavu postaviť a niektoré veci a situácie v živote nezmeníme,“ začala misska úprimný predslov.  V krátkej spovedi však pokračovala veľmi pozitívnou a motivačnou formou. „Akceptujme ich a sústreďme sa na niečo krajšie,“ dodala s úsmevom, čím odľahčila svoje vyjadrenie a zaručene inšpirovala svoje okolie.

Misske Šebestovej sa obrátil život hore nohami
Misske Šebestovej sa obrátil život hore nohami
Zdroj: instagram/ @meggieseb

Aktívna mamička nás dennodenne zaplavuje príspevkami, kde prezentuje jej vášeň pre športy. Či už je to beh, tenis alebo dokonca golf! Je inšpiratívne vidieť, že sa venuje rôznym druhom pohybu, ktoré ju bavia.

Anketa
Inšpiruje vás Šebestovej profil na instagrame k lepším športovým výkonom?
  • 13%
  • 87%