Z dôvodu budete prekvapení.

Matej „Sajfa“ Cifra je úspešný moderátor a influencer, ktorého poznáte najmä z obľúbenej talkšou Fun rádia - Adela & Sajfa. A práve v jednom z týchto dielov moderátori privítali v hosťovskom kresle známeho choreografa Jána Ďurovčíka, ktorý je rovnako aj porotcom tanečnej šou Let's Dance.

Na snímke Ján Ďurovčík počas predstavenia poroty a tanečných párov súťaže TV Markíza Let´s Dance 2023.
Na snímke Ján Ďurovčík počas predstavenia poroty a tanečných párov súťaže TV Markíza Let´s Dance 2023.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Ako píše Koktejl.sk, počas rozhovoru so slovenským choreografom sa moderátor Sajfa priznal k tomu, že ho do spomínanej šou v minulosti volali, pričom on ponuku rázne odmietol. „To ti poviem úprimne, volali ma v minulosti, dávno, dávno, že by som išiel aj ja možno tancovať. Ale Jano, ja by som sa tak hanbil pred tebou, že koniec. Ja by som normálne nešiel kvôli tomu, že ty si tam,"povedal o exkluzívnej ponuke Sajfa.

Veronika a Sajfa
Veronika a Sajfa
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf1H1QeIBF_/

Ďurovčík však mal na moderátorovo vysvetlenie pohotovú reakciu, ktorou Sajfove obavy odbil. „Ja viem, že teraz fabuluješ, ale pozri, o to tu ide. Ja nenávidím slovíčko komfortná zóna, to je dačo strašné. Ale, že vystreliť si sám zo seba? Preboha, to je ako keby ja som sa mal ísť hanbiť, že ma niekto zavolá... to je blbosť,"dodal porotca tanečnej šou, na čo moderátor opäť zareagoval: „Let's Dance, to je tak pekný program, kde naozaj oni netancujú zo srandy. Let's Dance musí byť s tou gráciou, že tam nie sú šašovia," na čo Ďurovčík povedal, že všetci tanečníci v šou poctivo makajú a hanbu by utŕžil len vtedy, ak by sa začal správať ako magor.