O módnych vychytávkach, ktorými disponuje europoslankyňa Monika Beňová (53), sa toho už popísalo skutočne veľa. Politička sa však stále má čím pochváliť, o čom svedčí aj jej najnovší luxusný kúsok v šatníku.

Známa politička Monika Beňová pred verejnosťou nikdy prehnane neskrývala ako svoje názory, politické presvedčenie, tak ani majetok, ktorý sa jej počas kariéry podarilo nadobudnúť. Za dlhé roky sme ju mohli vidieť jazdiť vo viacerých luxusných autách, pravidelne si užívala drahé zahraničné dovolenky a nedávno sa rozhodla aj pre veľkú rekonštrukciu svojho parádneho domu vo Vrakuni. Samostatnou kapitolou je Beňovej šatník, na ktorého obsahu si dáva skutočne záležať. 

Monika Beňová rada dopraje luxus sebe, ale aj svojej dcérke či partnerovi.
Monika Beňová rada dopraje luxus sebe, ale aj svojej dcérke či partnerovi.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

"Najradšej spím aj tak v kočiariku a mamina si dá aspoň prechádzku rezkú 6 kilometrov po hrádzi v prírode, lebo to sa može aj teraz," napísala Beňová pod spoločnú fotografiu s dcérou. Na tej je malá Lea zababušená v perinke v kočíku a politička sa pred zimou chránila luxusnou kašmírovou čiapkou známej svetovej značky. Podľa dostupných informácií na webe sa jej cena pohybuje okolo 1000 eur. FOTKU NÁJDETE V GALÉRII TU

Anketa
Kúpili by ste si aj vy čiapku za 1000 eur?
  • 6%
  • 94%