Europoslankyňa Monika Beňová je už nejaký ten čas dvojnásobnou maminou a prežíva nádherné obdobie. Na sociálnych sieťach sa so svojimi fanúšikmi neustále delí o krásne fotky svojej rodinky ale aj o názory, ktoré má na výchovu detí. Čo poviete na jej najnovšie vyjadrenie?

"Čítala som taký článok, že deti vraj treba nechať plakať, že to je prospešné. Ja som teda úplne proti tejto teórii. Moje deti som nikdy nenechala “vyplakať," hovorí politička s tým, že staršieho syna Martina aj mladšiu Leu zobrala vždy do náručia, ponosila ich a spievala im. "Moje deti boli potom vždy spokojné a plakať prestali. Mamina mi hovorievala, že kým sú deti malé, treba ich rozmaznávať láskou, hladkaním, pusinkovaním a pozornosťou. Lebo keď budú dospelé, už sa s nimi život maznať nebude a všetku tú lásku, čo v detstve dostanú, odovzdajú potom svojim deťom. A taká bola aj moja mama ku nám. Nikdy nebol krik, maximálne dvihla obočie a hneď sme vedeli čo a ako," smeje sa Monika a odkazuje všetkým rodičom, aby rozmaznávali svoje deti, kým je na to čas.

"Nie stále novými hračkami, ale láskou a pozornosťou, časom ktorý im venujete a ktorý sa nedá nahradiť ničím iným," uzavrela Beňová a mnohé fanúšičky jej dali za pravdu. Súhlasíte aj vy? Fotky rodiny nájdete v našej galérii!