Monika Beňová sa čoskoro stane dvojnásobnou maminou. Vzhľadom na svoj vek tým vyvolala rozporuplné reakcie, vyskytli sa dokonca aj takí, čo ju za to doslova súdili. Ona sama si však z toho veľkú hlavu nerobí a v týchto dňoch sa plne pripravuje na príchod dcérky…

Monika Beňová
Zdroj: facebook - Monika Beňová

Politička Monika Beňová však nie je jediná známa žena, ktorej sa podarilo otehotnieť po päťdesiatke. Okolo päťdesiatky nedávno porodila aj krásna Erika Judínyová, ktorá si dnes už plnými dúškami užíva vytúžené bábätko – dievčatko menom Ella, ktoré má so Števom Skrúcaným.

Monika však už jedno dieťa má – dospelého syna Martina Beňa, s ktorým trávi skutočne veľa času a vyzerá to tak, že si veľmi rozumejú. Europoslankyňa však nepatrí medzi „celebrity“, a tak pred nami nechcela zbytočne dlho tajiť ani to, či čaká dievčatko alebo chlapčeka. Dokonca nerobí tajnosti ani okolo toho, aké dostane meno.

Prezradila, že čaká dcérku a dá jej meno Lea. A teraz dokonca zverejnila na sociálnej sieti Instagram aj zaujímavé zábery, na ktorých jasne vidieť, čo čaká malinkú princezničku.

Pozrite sa na tú krásnu izbičku! Nájdete ju v našej galérii…
Anketa
Páči sa vám izbička pre dcérku Moniky Beňovej?
  • 18%
  • 82%