Jaro Bekr a Monika Hilmerová si vážia každú voľnú chvíľu, ktorú strávia ako rodina. Nedávny víkend bol pre nich nezabudnuteľný.

Hilmerová je mimoriadne vyťažená herečka, a tak je šťastná, keď sa v jej diári nejaký voľný víkend nájde. "Po dlhšom čase som konečne nemala pracovný víkend, tak sme sa rozhodli, že spolu ako rodina strávime nejako výnimočne. Aby som si mohla oddýchnuť, aby sme mali spoločné nové zážitky, aby sa deti mali kde zabaviť a spoznať niečo nové, aby sme spolu zažili víkend uprostred prírody, na ktorý budeme spomínať," začala svoje rozprávanie na sociálnej sieti Monika, píše život.sk.

Monika a Jaro
Zdroj: Emil Vasko

S Jarom a deťmi sa vybrali do rezortu, kde je farma, pivovar a aj skvelý welness. "Úprimne priznávam, že som bola už veľmi v práci vyčerpaná a na tento víkend som čakala ako na spasenie. Oddýchli sme si tam v úžasnom welness s rôznymi saunami, vírivkami, bazénom či soľnou jaskyňou, ktorá učarovala najmä našim deťom a prosili ma, či im detskú izbu neprerobíme na takú soľnú jaskyňu. Bol to totálny relax," prezradila herečka.

Zara už poriadne vyrástla.
Zara už poriadne vyrástla.
Zdroj: Instagram/@jarobekr

Pre ňu aj jej polovičku to bol zaslúžený oddych a užili si aj romantiku vo vírivke. "S Jarom sme si dopriali masáž, ktorá mi po náročných mesiacoch v práci veľmi dobre padla. Navyše som si tam zajazdila so synom na koni, čo milujem, napriek tej svalovici, keďže som jazdila asi po ročnej pauze," dodala Monika. FOTO TU