Zdá sa nám, akoby len včera oznámila svoje tehotenstvo, a to už prešli dokonca 3 mesiace! Krásna moderátorka a modelka Soňa Skoncová nám však tiež konečne prezradila pohlavie vytúženého bábätka, ktoré príde na svet už čoskoro!

"Nikdy som svoje telo nemilovala viac ako teraz," napísala Skoncová.
Zdroj: instagram / @sonaskoncova

Soňa Skoncová nepochybne patrí medzi najkrajšie mamičky nášho šoubiznisu. Teda ešte len budúce mamičky. Spolu s partnerom Robom Reisom, ktorý je od nej len o dva roky starší, sa už nevedia dočkať svojho prvého dieťatka, ktoré by však malo prísť na svet už čo nevidieť.

Obaja tvoria krásny pár už dlhých osemnásť rokov, a zaraďujú sa tým automaticky nielen medzi najšťastnejšie, ale aj najstabilnejšie páry nášhou šoubiznisu. To, že je krásna Soňa tehotná, si všimli jej fanúšikovia na sociálnej sieti, keď zverejnila fotografiu z dovolenky v Taliansku. Bol na nej totiž badať malý náznak zmeny, čoho sa ihneď chytili a okomentovali, že je zrejme tehotná. A mali pravdu.

Dlhšie to už teda tajiť nemohla, a tak zverejnila ďalšiu fotografiu, pod ktorú napísala: „Prežívame jedno z najkrajších období nášho života. Neskutočne sa na teba tešíme. Budú z nás rodičia." 

O radosť na tieto dni má mladá rodinka postarané, a tak sa rozhodli urobiť jednu malú i nám, a prezradili, či teda bude ich dieťatko chlapček, alebo dievčatko.

Čo myslíte? Otvorte si našu galériu, kde nájdete odpoveď...