Ach, je to tu zase. Mohlo by sa zdať, že krivka nakazených koronavírusom na Slovensku klesá, avšak opak je pravdou. Nakazených pribúda, dnes sme dokonca prekročili hranicu 1000 úmrtí, čo je veľmi, veľmi smutný dôsledok toho, že prestávame byť ostražití…

Adela a Viktor Vinczeovci - obaja sú v karanténe, Adela je pozitívna a lieči sa
Zdroj: Instagram

Medzi nakazenými sú však nielen tí, čo si nedávajú pozor na svoje zdravie a podceňujú koronavírus, ale aj tí, čo dodržiavajú všetky pravidlá spojené s pandémiou. Presne medzi takými zodpovednými sú aj moderátori Viktor Vincze a jeho manželka Adela Vinczeová, ktorí prišli so smutnou správou, že sú momentálne obaja nakazení.

Adela Vinczeová zverejnila informáciu o tom, že je nakazená, už minulý týždeň, Viktor Vincze s tým prišiel až teraz. Podľa všetkého má však horší priebeh choroby, ako ona, pretože má vysoké horúčky. Obaja sú momentálne v karanténe a bojujú s koronavírusom.

„Ešte minulý týždeň by som nepovedal, že sa naša zimná dovolenka bude odohrávať na adrese trvalého pobytu, ale keď už som teda uväznený v tomto covid rezorte, aspoň že je to s mojou najobľúbenejšou parťáčkou,“ napísal Viktor Vincze na sociálnu sieť Instagram.

Držíme im palce, nech sú čím skôr fit!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich aktuálne spoločné fotografie…