Celebrity Po nákaze koronavírusom spáchal SAMOVRAŽDU: TENTO lekár vzdal svoj boj s vírusom predčasne...

Lekár ma pre nás dôležitý odkaz.
ZDROJ: Shutterstock

Ďalší veľmi smutný prípad súvisí opäť s nákazou koronavírusom (Covid-19), kvôli ktorému to v týchto dňoch mnohí z nás nezvládajú práve najlepšie a najstatočnejšie. Obeťou je tentokrát lekár, ktorý sa vírusom nakazil, no ani nepočkal na to, či sa mu stav zlepší alebo zhorší, pretože svoj boj vzdal predčasne...

Bernard Gonzalez
Zdroj: Twitter

Ide o lekára Bernarda Gonzaleza, ktorý pracoval 23 rokov pre francúzsky futbalový klub. Mal 60 rokov, a po tom, ako mu bol potvrdený pozitívny test na koronavírus, spáchal samovraždu.

Zdroj blízky tomuto lekárovi dokonca potvrdil, že jeho test bol skutočne pozitívny, a že lekár nechal rodine aj list na rozlúčku, v ktorom vysvetľuje, prečo to urobil. Avšak jeho obsah detailne nepozná.

Neskôr kvôli tomu vystúpil aj predseda klubu Jean Pierre Caillot, ktorý povedal, že je v šoku. Táto pandémia podľa jeho slov týmto doslova ovplyvnila celý futbalový klub a zasiahla jeho srdce. Ďalej sa o Gonzalezovi vyjadril, že bol skvelou osobnosťou a viac ako 20 rokov vykonával svoju prácu s vášňou, profesionalitou a hlavne nezištnosťou.

Počas najnáročnejších období, ktorými si musel klub prejsť, vraj Bernard Gonzalez pracoval v klube dobrovoľne. Bol vášnivým lekárom, umelcom vo svojej profesii.

Informácia o lekárovej smrti sa objavila na sociálnej sieti Twitter.

#WANDASK