To nemôže byť pravda!

Klebety o ich možnom rozchode kolovali internetom už pred nejakým časom. ,,Už dávno som sa vyjadrila, že môj osobný život nebudem na sociálnych sieťach zdieľať. Nechcem, aby mi ľudia videli do ,kuchyne‘, z toho som už vyrástla. Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ reagovala vtedy Dominika.

Synček Dominiky bude slávny!
Synček Dominiky bude slávny!
Zdroj: Instagram.com/@dominikamirgovaofficial

Teraz sa médiami začali šíriť nové informácie. „Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich ‚storkách‘ na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ prezradil denníku Plus JEDEN DEŇ zdroj z blízkosti dvojice.

FOTO NOVÉHO OBJAVU DOMINIKINHO MANŽELA TU

Na samotnú kauzu ohľadom nevery manžela už zareagovala aj Dominika. Ostala v šoku! „Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ odkázala po svojej manažérke. „Ale keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím že nájdeme spoločnú cestu, ako byť dobrými rodičmi naďalej,“ dodala pre web odzadu.sk.

Nedá sa nevšimnúť si, že Klára akoby Dominike z oka vypadla. Výzorovo sú si naozaj veľmi podobné. POZRITE SI JEJ FOTKY V GALÉRII TU a posúďte sami!