Celý svet momentálne bojuje s koronavírusovou epidémiou, ktorá, zdá sa, nie je vôbec na ústupe. Práve naopak. Naďalej predstavuje obrovský problém, čo si uvedomujú aj už teraz bývalí členovia kráľovskej rodiny, Meghan Markle a princ Harry.

Svadba Meghan Markle a princa Harryho 19. mája 2018.
Zdroj: Profimedia

Všetky špekulácie, ktoré sa ešte donedávna viedli o ich finančnej nezávislosti, sú už na ústupe. Obaja preukázali, že sa o seba dokážu postarať a nemajú problém ani so životom mimo kráľovských kruhov, čo je skutočne obdivuhodné.

Ešte pred letom však strávila celá rodinka prísnu karanténu v prítomnosti kráľovnej Alžbety i princa Williama, jeho manželky Kate a ich detí. Neboli však len tak zatvorení medzi stenami paláca, práve naopak.

Obaja počas koronakrízy pomáhajú, kde je to potrebné. Nedávno dokonca potajomky priniesli jedlo obyvateľom Los Angeles, ktorí sa ocitli v skutočnej životnej núdzi. Navyše sa prihlásili do dobrovoľníckej služby v losangelskej neziskovej organizácie s názvom Project Angel Food, ktorá chorým ľuďom dodáva špeciálne medicínsky prispôsobené jedlo.

To však nie je všetko, obaja verejne vyhlásili v súvislosti s koronavírusom čosi, čo by ste od nich nečakali!

Otvorte si našu galériu, kde sa dozviete, o čo ide…