Koronavírus aj naďalej sužuje celý svet. Aj keď je už na pomalom ústupe, stále tu je a ešte dlho bude. Zoznam celebrít, ktoré sú nakazené koronavírusom, sa rozširuje, a teraz sú medzi nimi už aj dve svetoznáme herečky…

covid 19
Zdroj: Pixabay

Kiežby na tom boli aj ostatné krajiny tak dobre, ako sme na tom my, tu na Slovensku. V USA je počet nakazených už výrazne za hranicou jedného milióna, čo je neskutočné číslo! V Španielsku ich je cez dvestotisíc a v Taliansku, kde to bolo ešte donedávna najkritickejšie, je počet nakazených podobne, ako v Španielsku.

Koronavírus si rozhodne nevyberá a ohrozuje doslova celý svet. Naposledy sme vás informovali napríklad o nakazenom princovi Charlesovi, ktorý bol dlhší čas v izolácii a pod poriadnym dohľadom lekárov, a to najmä kvôli jeho vysokému veku.

Neskôr sa ukázalo, že mala pozitívny test na koronavírus aj španielska princezná alebo bývalý manžel Camilly, Andrew Parker Bowles. Jeden z prvých nakazených koronavírusom bol však aj herec Tom Hanks či dokonca speváčka Pink!

Teraz však svetu potvrdili svoj pozitívny výsledok na koronavírus ďalšie dve známe herečky, ktoré zaručene poznáte! O koho ide? Otvorte si našu galériu, kde nájdete odpoveď…