Najnovšia kampaň luxusnej spodnej bielizne Intimissimi patrí Jennifer Lopez (53). Sexi speváčka sa dala nafotiť v poriadne pikantných záberoch a svojou božskou postavou dokonca zatienila aj svetové modelky.

Značka so spodnou bielizňou Intimissimi oslovila speváčku na nafotenie novej kampane a treba uznať, že táto spolupráca vyšla na jednotku, píše PLUS JEDEN DEŇ.

Ben Affleck (50) má doma poriadnu dračicu. Jennifer sa veru nehanbila a ukázala svoje vydreté telo v posteli, kde sa povaľovala a vyzerala prirodzene. Intimissimi je známa tým, že nové kolekcie a kampane sa fotia v spolupráci s mnohými celebritami.

Hlavnou hviezdou značky bola dlhé roky modelka Heidi Klum (49), ktorá najnovšie nafotila valentínsku kolekciu aj so svojou dcérou Leni (18). Pri pohľade na najnovšie snímky však Jennifer zatienila aj svetové modelky.

Jennifer Lopez opäť vyzerá ako bohyňa. Hoci grafici majú čo robiť, jej dokonalé telo a krivky sú stále sexi.
Jennifer Lopez opäť vyzerá ako bohyňa. Hoci grafici majú čo robiť, jej dokonalé telo a krivky sú stále sexi.
Zdroj: Instagram/Jennifer Lopez

Veľkú zásluhu však majú grafici, ktorí Jenn vyhladili parádne. Napriek tomu, že speváčka pravidelne cvičí, zdravo sa stravuje, proste udržuje sa, tak v skutočnosti takú hladkú a dokonalú pokožku bez akejkoľvek chybičky nemala ani pri príchode na svet. FOTO TU