Na finále Miss Universe zvolila naozaj zaujímavý a sexi kúsok. Veď pozrite!

Silvia Lakatošová si odniesla korunku krásy v roku 1993, kedy získala titul Miss Československo. Dnes je riaditeľkou súťaže krásy, ale konkurovať by mohla súťažiacim aj v súčasnosti. S jej udržiavanou, štíhlou postavou, o ktorú sa dôkladne stará, vyzerá perfektne, píše nový čas pre ženy.

Pred niekoľkými dňami vycestovala do Ameriky, pretože v New Orleans sa konalo svetové finále Miss Universe a Silvia na ňom nemohla chýbať. Jej odvážny outfit, ktorý na tento večer zvolila zaujal na prvý pohľad zrejme každého.

Dcéra Silvie Lakatošovej Valentínka je rozkošné dievčatko.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfLbcyTKt1i/

Silvia je príťažlivá žena, ktorá vie, čo sa jej hodí. Taký večer, ako je svetové finále Miss Universe, si vyžaduje vkusný outfit a Silvia siahla po naozaj zaujímavej kombinácii. Na svojom Instagrame sa podelila fotkami z tejto akcie, ku ktorým napísala: „Nádherná show, skvelá produkcia, celý svet sa bavil. Ďakujem, že môžem byť súčasťou plnenia snov a robiť tento svet krajším, aspoň na chvíľu. ” Silvia zvolila čierne štýlové nohavice, hrubý výrazný opasok a veľmi rafinovaný top. Bola poriadne sexi a tak pochvalné komentáre pri fotke na seba nenechali dlho čakať. Fotku nájdete v našej galérii TU