Celebrity Otec Meghan šokuje celý svet: TÝMTO vyjadrením jej veľmi ublížil! Uf, toto by ste nečakali...

Meghan Markle
ZDROJ: Gettyimages

Otec Meghan Markle sa volá Thomas Markle Sr. a so svojou dcérou nemá práve ideálny vzťah. V poslednom čase je úplne mimo dohľadu verejnosti, i keď predtým mu veľmi imponovala všetka pozornosť, ktorú si „vyslúžil" iba vďaka svojej dcére...

Otec Meghan šokuje celý svet: TÝMTO vyjadrením jej veľmi ublížil! Uf, toto by ste nečakali...

Chvíľu sa ukázal novinárom v čase, keď Meghan porodila svojho synčeka Archieho, a potom sa po ňom priam zľahla zem. Nedávno sa však opäť posmelil a vyjadril sa, že by bol rád, ak by mu Meghan a Harry poslali fotku malého Archieho, aby si ju mohol zarámovať a dať na stenu veľa fotky svojej dcéry.

„Nie je to to, čo by chcel každý starý otec? Rád by som vedel, či má slávny nos rodiny Markle," dodal. Dalo by sa povedať, že séria jeho vyjadrení britskému bulváru o Meghan Markle a poskytovanie ich rodinných fotografií, vytvorilo napätie medzi ním a kráľovskými členmi. Avšak jedno z jeho vyjadrení bolo pre vojvodkyňu obzvlášť zraňujúce a veľmi jej tým ublížil. O čo ide?

V jednom z rozhovorov, ktoré Thomas Markle Sr. poskytol novinám, povedal, že sa Meghan vo svojom novom živote vojvodkyne určite snaží vyrovnať so svojou novou životnou úlohou. Bol si vedomý toho, že to jeho dcéra nebude mať jednoduché a zdá sa, že na ňu veľmi často myslel a ešte stále myslí.

„Myslím si, že je vydesená," povedal v rozhovore „Vidím to v jej očiach, vidím to v jej tvári a vidím to v jej úsmeve. Nepáči sa mi, na koho sa zmenila - nie je to javiskový úsmev ale bolestivý." Myslí si tiež, že je Meghan pod obrovským tlakom. Musíme však uznať, že Thomas pôsobí aspoň navonok ako starostlivý otec. Avšak po tom, čo Meghan adresoval naposledy, a ako jej tým ublížil, si to moc nemyslíme...

Otvorte si našu galériu, kde nájdete, o čo vlastne išlo... Uff!

#WANDASK