Angelina Jolia sa stráca pred očami, píše pluska.sk.

Angelina Jolie (46) už pred časom prehovorila o tom, ako ju psychicky zničil rozvod s exmanželom Bradom Pittom (57) a nekonečný súdny boj o ich deti. Psychické problémy, stres a strach sa podpísali aj na vzhľade herečky, ktorá počas uplynulých dvoch rokov poriadne schudla. Angelina však svoje extrémne štíhle telo a bledú pokožku na verejnosti šikovne maskuje veľkým oblečením.

Brad Pitt a Angelina Jolie
Zdroj: Getty Images

O to väčším šokom bol pohľad na kedysi sexi krásku v stredu 15. septembra v Bielom dome vo Washingtone, kde diskutovala o opätovnej autorizácii zákona o násilí páchanom na ženách s členmi Kongresu a členmi Bidenovej administratívy. Herečka mala na sebe oblečenú bielu priliehavú sukňu a čierny elegantný top bez rukávov, ktorý zdôraznil jej extrémne chudučké a žilnaté ruky. Práve najlepší pohľad nebol ani na herečkinu strhanú tvár a vrásky na jej čele.

Jej angažovanosť v poste aktivistky za ženské práva však naznačuje, že si vo vzťahu s Bradom Pittom pravdepodobne prešla vážnymi nepríjemnosťami, ktoré na nej zanechali stopy. Čo poviete, myslíte si, že je Angelina Jolie v poriadku a jej štíhla postava je ešte stále v medziach zdravia?

FOTKY NÁJDETE TU

Anketa
Vyzerá podľa vás herečka Angelina Jolie na nových záberoch zdravo?
  • 18%
  • 82%