Adelu darček poriadne zarazil! Žeby preto, že naznačuje POHLAVIE dieťatka?!

Juraj Mokrý prijal pozvanie od Adely Vinczeovej do jej populárnej relácie Trochu inak. "Je to tu! Neskromne si myslíme, že rozhovor s Jurajom Mokrým bude ďalším z radu bizarných, na ktoré ľudia tak radi spomínajú. Veď uznajte, že ak sa niekto objaví na televíznej obrazovke po takej dlhej dobe, tak sa tam toho nahromadí! Juraj, máme ťa radi!" napísala Adela k úryvku z rozhovoru s Jurajom.

PREZRADIL TENTO DAR POHLAVIE DIEŤATKA VINCZEOVCOV? FOTO TU!

Juraj v sebe humor nezaprie. Adele totiž priniesol nečakaný darček. "Otec predal záhradu, tak som si dovolil ti kúpiť niečo, nejakú malú pozornosť," povedal, keď Adele dar odovzdával. Juraj kúpil oblečenie pre jej adoptované dieťatko. Išlo o svetrík, spod ktorého akoby vykúkala biela košieľka.

Adela a Viktor Vinczeovci
Adela a Viktor Vinczeovci
Zdroj: Instagram

Adela skoro odpadla a musela sa len smiať. "Sväté prijímanie je v nedohľadne... A ja som to kúpil, že keď pôjde, aby bol pekne oblečený...oblečená (dodal)." Nejeden divák začal kvôli výberu darčeka špekulovať, či herec náhodou neprezradil pohlavie dieťatka, ktoré Vinczeovci tak dobre strážia pred verejnosťou. FOTO DARČEKA SI POZRITE TU

Anketa
Mylsíte si, že doma majú...?
  • 15%
  • 85%