Na televíznych obrazovkách ju už neuvidíme! Adriana Poláková mala moderovať reláciu Teleráno do konca júla, no zmenila plány, píše pluska.sk! Prečo?!

Do Telerána už čoskoro pribudne celkom nová moderátorská dvojica. Adrianu Polákovú a Dara Richtera po rokoch nahradia Matúš Krnčok a Zuzana Čimová. Poláková sa totiž sťahuje za priateľom do Rakúska a Richter sa rozhodol, že keď odchádza ona, v Markíze končí aj on. Obaja však mali moderovať do konca júla a nové tváre ich mali nahradiť až od augusta. Všetko je nakoniec inak. Adriana si povedala, že celý júl bude čerpať dovolenku. Momentálne sa už stará o svoj nový kaštieľ v rakúskom meste Burgau, ktorý s priateľom celý rekonštruujú. 

Adriana Polákova
Adriana Polákova
Zdroj: instagram adriana polákova

Na obraze sa ako moderátorka poslednýkrát objavila 30. júna. Že to bolo jej labutie vysielanie, diváci nemali odkiaľ vedieť. Tí, ktorí čakali, že sa s divákmi rozlúči a poďakuje im za priazeň, boli na omyle. Poláková však mala na to pádny dôvod. „Adriana Poláková si momentálne čerpá dovolenku. S divákmi Telerána sa nadobro nelúči, keďže bude sporadicky jeho súčasťou aj naďalej ako hosť k rôznym témam,”vysvetlila PR manažérka Markízy Ľudmila Raceková, prečo sa pred kamerami nekonala žiadna veľká rozlúčka. Ako sa nám ďalej podarilo zistiť, Adriana a Daro sa so všetkými kolegami plánujú vo veľkom rozlúčiť v auguste, ale len súkromne.

FOTKY ADRIANY A JEJ NOVÉHO BÝVANIA TU!