Na túto chvíľu sme netrpezlivo čakali! Pippa Middleton, sestra Kate Middleton, je už dvojnásobnou maminkou. Už začiatkom minulého týždňa privítala spolu s manželom Jamesom Matthewsom svoje druhé dieťatko, dcérku, ktorej dali meno…

Pippa Middleton
Pippa Middleton
Zdroj: Profimedia

Krásna správa, z ktorej sa teší doslova celý kráľovský palác. Krásnej tmavovláske a mladšej sestre Kate Middleton, sa narodilo dievčatko, a z jej synčeka Arthura, sa tak stal „veľký brat“.

Jej meno je nádherné a skutočne vznešené. Grace Elizabeth Jane sa narodila okolo 4:22 hodine ráno s hmotnosťou 7 libier. Dvojnásobnej maminke aj dcérke sa darí výborne, čo potvrdil aj zdroj blízky jej rodine. „Je dokonalá a všetci majú veľkú radosť z tak šťastného príchodu,“ dodáva zdroj na záver.

Meno malinkej Grace však v sebe nesie jednu zaujímavosť. Pippa a James jej dali meno Grace Elizabeth Jane, čo znamená, že má spoločné druhé meno práve so svojou tetou Kate, ktorá sa zase narodila ako Catherine Elizabeth Middleton.

„Vojvoda a vojvodkyňa sú touto šťastnou správou absolútne nadšení,“ potvrdil zase zdroj blízky kráľovskému palácu. Gratulujeme a prajeme veľa šťastných a hlavne zdravých chvíľ!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete aj ich aktuálne fotografie…
Anketa
Páči sa vám meno, aké vybrali pre svoju dcérku?
  • 98%
  • 2%