Moderátorka rádia VIVA, Kristína Jurčová, má obrovský dôvod na radosť! Čoskoro z nej bude mamička.

Kristína sa na sociálnej sieti pochválila radostnou správou, ktorej nemohla uveriť ani ona sama. "Budeme rodinka. Tomu testu som naozaj neverila, tak som ich preventívne potrebovala 5," napísala moderátorka pod fotku pozitívnych tehotenských testov. 

Nechýbala ani fotka vyradostených rodičov. "Bola to zmes všetkých pocitov sveta. Obavy, šok, šťastie, veľa lásky, ale aj šialene veľa zodpovednosti," opisuje prvotný šok zo zistenia. Stopercentné potvrdenie prišlo až pri prvom ultrazvuku, kedy videli ich malý zázrak.

Kristína Jurčová bude mamičkou.
Kristína Jurčová bude mamičkou.
Zdroj: Instagram

"Vždy sa vo mne ale dial súboj toho, či som už naozaj pripravená alebo ešte chcem cestovať, ešte sa chcem zabávať, ešte chcem randiť, ešte chcem ísť na motorku, ešte chcem dosiahnuť to a to, rozbehnúť biznis a zarobiť viac peňazí a vlastne, nikdy nieje ten správny čas. Teda pre mňa by asi nikdy nebol, lebo niesom ten typický rodičovský typ," napísala pri ďalšom instagramovom príspevku. 

Dodala, že je dôležité, aby prišiel ten správny človek. Vtedy do seba všetko zapadne tak, ako má. My im srdečne gratulujeme! 

VIAC FOTIEK V GALÉRII