Sean Penn

sean penn
Zdroj: Shutterstock‎

Doba, počas ktorej žil Sean Penn s Madonnou, bola všetko, len nie harmonická. Polícia bola u nich v podstate na dennom poriadku a ak povieme, že Sean bol násilník, nebudeme preháňať. Za mreže ho ale dostalo, až keď v roku 1987 na filmovom pľaci napadol chlapíka, ktorý účinkoval ako komparz. Dostal šesťdesiat dní, ale keby Madonna zakaždým nestiahla svoje obvinenie z domáceho násilia, mohol si posedieť roky.

Chris Brown

Chris Brown odpovedá všetkým priaznivcom aj neprajníkom prostredníctvom spovede vo videu.
Zdroj: SITA

Chris Brown sa asi najviac preslávil, keď v roku 2014 udrel svoju vtedajšiu priateľku Rihannu. Do basy ho ale dostalo až to, keď porušil podmienku, ktorú za domáce násilie dostal. Odsedel si niekoľko mesiacov.

Felicity Huffman

Prod DB © Touchstone TV / DR
DESPERATE HOUSEWIVES (DESPERATE HOUSEWIVES) serie TV creee par Marc Cherry 2004 USA
avec Felicity Huffman, Image: 173641379, License: Rights-managed, Restrictions: NO RESTRICTION, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Visual movies
Zdroj: Profimedia

Hviezda Zúfalých manželiek bola zapletená do aféry s podvádzaním na prijímačky na prestížnu univerzitu. Možno si to ešte pamätáte - kadejaké bohaté decká boli prijaté na najprestížnejšie americké univerzity na základe vyfabulovaných skutočností, trebárs športových výsledkov. Takto sa na výbornú školu dostala aj jej dcéra a keď sa na to neskôr prišlo, celebrita - necelebrita - Felicity si natvrdo odsedela dva týždne a musela absolvovať 250 hodín verejnoprospešných prác.

Robert Downey, Jr.

Hoci uhrančivý Iron Man v posledných rokoch seká dobrotu, abstinuje, zdravo sa stravuje a drie vo fitku, keď sa spomenú mäsové guľôčky, nemôže si pomôcť. V paradajkovej omáčke so špagetami ich vraj dokáže zhltnúť kedykoľvek...aj po polnoci, diéta, nediéta! Robert Downey J.R. je závislý už iba od mäsových guliek. Tliekame!
Zdroj: Profimedia

Tuto Robert bol kedysi absolútne na dne. Pil, bral drogy, flákal nakrúcania, ani pes o neho nezavadil, no istý moment, ktorý ho nakoniec dostál do basy, vyčnieva ešte aj z tejto mizérie. Kým bol v podmienke za prechovávanie kokaínu, heroínu a odistenej strelnej zbrane (všetko mu to našli, keď ho zastavili za prekročenie rýchlosti), vlámal sa do totálne nadrogovaný do cudzieho domu (lebo si myslel, že je jeho) a zaspal v jednej z izieb na posteli. Sudca mal dosť a poslal ho na rok natvrdo do basy. Písal sa rok 1999 a z Bobbyho je dnes už úplne iný človek.

FOTO CELEBRÍT, KTORÉ SEDELI V BASE, V GALÉRII.