Brad Pitt sa v roku 2016 rozišiel s herečkou Angelinou Jolie a odvtedy sa po jeho boku oficiálne neobjavila žiadna žena. Až doteraz! Podľa čerstvých informácií má byť miláčik žien opäť zamilovaný až po uši.

Zdá sa, že atraktívny herec prežíva skvelé obdobie. Nedávno sa mu podarilo získať deti do striedavej starostlivosti a teraz má byť opäť zadaný. V minulosti ho síce médiá spájali s viacerými ženami, no nikdy sa nepotvrdilo, že ide o pravdivé informácie. Teraz však viaceré zdroje naznačujú, že si jeho srdce získala americká speváčka a herečka Andra Day, ktorá má 36 rokov.

Brad Pitt a Angela Jolie
Brad Pitt a Angela Jolie
Zdroj: Getty Images

 

Portál RadarOnline informuje, že dvojica sa zblížila na tohtoročnom odovzdávaní Oscarov. Už v zákulisí mal Brad so speváčkou intenzívne flirtovať. Očariť ho malo jej sebavedomé vystupovanie ale aj herecký talent. Kráska bola nominovaná za výkon vo filme „The United States Vs. Billie Holiday“. "Andru mal Pitt už istý čas vo svojom hľadáčiku,“ povedal anonymný zdroj pre Mirror. Jej fotky si pozrite v našej galérii! Čo na ňu hovoríte?